Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka 2019

Dnia 23 września 2019 r. na placu przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Wiźnie odbyła się uroczystość Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka, którą zorganizowały wychowawczynie grup przedszkolnych.

Dzieciom zorganizowanoliczne atrakcje, między innymi: dmuchane zjeżdżalnie, trampolinę, ognisko. Po zabawach ruchowych dzieci z zapałem piekły kiełbaski, które potem zjadły z wielkim apetytem.

W organizację i przebieg święta przedszkolaków w dużym zakresie zaangażowali się także rodzice dzieci.

Opiekunowie składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka 2019 oraz czuwali nad bezpieczeństwem Naszych dzieci.