Dzień
Babci i Dziadka

W dniu 17 stycznia 2019 r. w grupach przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Wiźnie odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Dzieci w słowach recytowanych wierszy, śpiewanych piosenek i prezentowanych tańcach mogły wyrazić swą miłość Babciom i Dziadkom. Mali artyści z przejęciem recytowali przygotowane wiersze, a zaproszeni Goście ze wzruszeniem i dumą wsłuchiwali się w słowa swoich wnuków. Dzieci kończąc swe wystąpienie wręczyły ukochanym Dziadkom własnoręcznie przygotowane laurki i upominki.

Zaskakująco wysoka frekwencja przybyłych Gości jest znakiem tego, że spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami to szczególny sposób zacieśniania rodzinnych więzi. Po części oficjalnej wszyscy obecni zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Dziękujemy Babciom i Dziadkom za przybycie i jeszcze raz życzymy im:

„Dużo czasu wolnego, samych przyjemności,
Jak najmniej kłopotów i wiele radości!
Nic do naprawiania, dźwigania, trzepania,
Tylko miękki fotel i coś do chrupania”.